.     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۲۳

استاندار خراسان رضوی:

نسخه بازآفرینی محلات حاشیه شهر باید متناسب با همان منطقه باشد

استاندار خراسان رضوی گفت: برای برون رفت محلات هدف بازآفرینی از شرایط موجود در کشور نیازمند یک نگاه جامع و در عین حال نسخه متناسب هر استان هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در جلسه بازآفرینی محلات هدف شهرهای مشهد، نیشابور و سبزوار که با حضور علی آقامحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: در ابتدای امر باید رویکرد خارج کردن محلات حاشیه شهر از حالت موجود باید در کلان کشور معین و مشخص باشد.
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: برای حل موضوعات و تسریع در امور به یک راهبرد و یک رویکرد متمرکز نیاز است. در همین رابطه اگر مفاهمه مشترک در سطح ملی و استانی وجود داشته باشد ریل گذاری درستی صورت خواهد گرفت.
وی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در برخی از محلات حاشیه شهر ابراز کرد: برای برون رفت محلات هدف از شرایط موجود حتما باید نگاه جامع داشته باشیم.
نظری ادامه داد: اگر زیرساخت‌های خدماتی در حاشیه شهر فراهم باشد در کنار آن می‌توانیم اقدامات ویژه و فوق العاده از جمله بازپروری را نیز دنبال کرد.
استاندار خراسان رضوی اضافه کرد: در خصوص سلسله اقدامات فرهنگی در محلات هدف بازآفرینی رابطه بین مدرسه، خانواده و مسجد بسیار‌ حائز اهمیت است.
در ادامه این جلسه علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه بازآفرینی شهری و هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌های متولی ارائه کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۷۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید