.     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۲۱

سرپرست فرمانداری مه‌ولات معارفه شد

"مجتبی علی‌نژاد" در آیینی با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان مه‌ولات معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان فرمانداری شهرستان مه ولات گفت: اگر رفتار ما طبق قرآن باشد می توانیم مدیر جهادی اسلامی باشیم و امروز فرصتی برای خدمتگزاری ایجاد شده است که باید قدردان این فرصت باشیم چون  هیچ عبادتی به پای خدمت به خلق نمی رسد و مدیران باید فرصت خدمت را غنیمت دانسته و در مسیر خدمت به مردم تلاش کنند.

سیدهادی طباطبایی از مه ولات به عنوان شهرستانی شهیدپرور یاد کرد و گفت: سرپرست جدید فرمانداری مه ولات، فردی توانمند و باتجربه است که انشاءالله در مسیر خدمت به این مردم لایق، گام برخواهد داشت.

وی اظهار کرد: ما باید فضا را برای حضور و سرمایه گذاری مردم آماده کنیم تا شاهد شکوفایی قابلیت ها و توسعه هرچه بیشتر مه ولات باشیم.

در این آیین مجتبی علی نژاد به عنوان سرپرست جدید فرمانداری مه ولات معارفه شده و از خدمات مصطفی محمدی، سرپرست سابق فرمانداری این شهرستان قدردانی شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۲۱۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید