کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

سرپرست استانداری خراسان رضوی:

نظارت‌ها افزایش می‌یابد/تعطیلی ناوگان اتوبوس درون شهری و متروی مشهد تا صبح یکشنبه

سرپرست استانداری خراسان رضوی ضمن تشریح آخرین تصمیمات مربوط به ایام تعطیل آخر ماه صفر گفت: در این ایام تیم‌های بازرسی افزایش یافته و نظارت‌ها تشدید می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در خصوص آخرین تصمیمات مدیریت استان مربوط به ایام تعطیل آخر ماه صفر گفت: تیم‌های بازرسی به منظور افزایش بازدیدها و برخورد با متخلفین به خصوص در ایام تعطیل آخر ماه صفر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و فرماندهی انتظامی استان افزایش یافته و نظارت‌ها تشدید می‌شود.
وی افزود: با توجه به دستور رئیس جمهور از آنجا که تردد هرگونه پلاک غیربومی خودروهای شخصی به مشهد در این ایام ممنوع است، فرماندار مشهد با همکاری و هماهنگی اداره کل امنیتی انتظامی و نیروی انتظامی نسبت به اجرایی نمودن این ابلاغیه از صبح روز پنجشنبه مورخ 7/24 اقدام می‌کند.
سرپرست استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: فرمانداران استان باید با تمام ظرفیت و رعایت تکریم محبین اهل‌بیت علیه‌السلام تمهیدات لازم به منظور نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهرستان‌ها را به خصوص در ایام آخر صفر برقرار و زمینه برگزاری مراسم عزاداری را طبق پروتکل‌های ابلاغی فراهم کنند.
جعفری ادامه داد: از ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه مورخ ۲۴ مهر ماه فعالیت خطوط اتوبوسرانی عمومی درون شهری و مترو در شهر مشهد مقدس تا صبح روز یکشنبه ۲۷ مهرماه تعطیل خواهند بود.
وی افزود: همچنین حضور و تردد در آرامستان‌ها ممنوع بوده و فقط اقوام درجه یک اموات به تعداد محدود می‌توانند جهت انجام مراسم در این مکان‌ها حضور یابند.
سرپرست استانداری خراسان رضوی ابراز کرد: کلیه مسیرهای منتهی به حرم مطهر در روز شهادت مشمول محدودیت ترافیکی شده و توسط راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی مسدود خواهد بود.
جعفری ضمن اشاره به اینکه برگزاری هرگونه مراسم بدون اخذ مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی ممنوع تلقی می‌شود، بیان کرد: نیروی انتظامی اقدامات قانونی را به منظور برخورد سختگیرانه با متخلفان انجام خواهد داد.
وی در انتها گفت: توزیع هر گونه نذورات، نوشیدنی و اقلام خوراکی ممنوع است و خیرین باید نذورات و کمک‌های خود را در قالب بسته‌های معیشتی در اختیار کمیته امداد و قرارگاه مواسات قرار دهند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir