کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

استاندار خراسان رضوی در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور:

برای احداث خانه‌های هلال در استان همکاری لازم را انجام می‌دهیم

استاندار خراسان رضوی در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: برای احداث خانه‌های هلال در استان همکاری لازم صورت خواهد گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور، علیرضا رزم حسینی به کنترل تدریجی شیوع ویروس کرونا اشاره و تصریح کرد: مسئولین سفرهای خود را با حفظ پروتکل‌های بهداشتی از سر بگیرند.
وی بر امکانات متعدد جمعیت هلال احمر در حوزه اقتصادی تأکید کرد و افزود: باید برای این سرمایه برنامه‌ریزی کرد و مردم نیز اگر شفافیت ببینند، کمک خواهند کرد.
استاندار خراسان رضوی نسبت به فعالیت استانداری در بخش توسعه ابراز اعلام آمادگی کرد و گفت: ما برای احداث خانه‌های هلال تا سقف ۲ هزار مورد همکاری لازم را صورت خواهیم داد.
رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز به وجود ۱۷ هزار خانه بهداشت و ۲ هزار خانه سلامت در کشور اشاره کرد و گفت: بر این اساس ما به ۳۷ هزار خانه هلال در روستاهای مختلف نیاز داریم.
کریم همتی استان خراسان رضوی را دارای امکانات و زیرساخت‌های بسیار مناسب دانست و افزود: امیدواریم با همکاری استانداری بتوانیم در کنار احداث خانه‌های هلال، در حوزه آموزش همگانی و تبلیغ فعالیت‌های خود را گسترش دهیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۰۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir