.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۸

استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد انتخابات استان:

فضای مناسبی در خراسان رضوی برای مشارکت مردم در انتخابات ایجاد شده است

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه در استان فضای مناسبی برای مشارکت مردم در انتخابات ایجاد شده است، گفت: امیدواریم خراسان رضوی مانند سنوات گذشته بیشترین میزان مشارکت در کشور را داشته باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور اعضای کمیته‌های هشت گانه ستاد انتخابات در محل سالن اجتماعات شهیدباهنر استانداری برگزار شد، یکی از برکات جمهوری اسلامی را برگزاری انتخابات دانست و اظهار کرد: خوشبختانه بیش از 40 سال است که کشور انتخابات مختلفی را تجربه کرده است.
وی با اشاره به اینکه کشور نیازمند حضور فعال مردم در انتخابات است، ادامه داد: امیدوارم مردم خراسان رضوی مانند سنوات گذشته بیشترین میزان مشارکت را داشته باشند.
استاندار خراسان رضوی مجلس شورای اسلامی را یکی از ارکان مهم کشور دانست و گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان مرکز قانون گذاری کشور با رای مستقیم مردم انتخاب می شوند، لذا رای مردم در این راستا بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
رزم‌حسینی با بیان اینکه در خراسان رضوی فضای مناسبی برای مشارکت مردم در انتخابات ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته جلسات مختلفی با احزاب سیاسی در محل استانداری و خانه احزاب برگزار شده است و از حضور فعال دبیران احزاب و اعضای تشکل‌های سیاسی برخوردار بوده‌ایم.
 
وی گفت: هماهنگی و همدلی خوبی برای برگزاری انتخابات در خراسان رضوی وجود دارد و امیدواریم مردم خوب استان همانطور که در تشییع پیکر مطهر سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی حضور پیدا کردند در انتخابات هم مشارکت فعال داشته باشند.
 
استاندار خراسان رضوی قوام جهوری اسلامی را حضور یکپارچه مردم در همه صحنه‌ها دانست و تصریح کرد: اگر مردم در صحنه‌های مختلف حضور داشته باشند کشور از قدرت و توسعه مناسبی برخوردار خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امیدواریم آهنگ آبادانی و توسعه خراسان رضوی با نمایندگان انتخابی مردم در استان ادامه پیدا کند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید