.     .     .
۱۳۹۸/۰۶/۱۳

استاندار خراسان رضوی:

راه‌اندازی اقامتگاه های بوم گردی به رونق گردشگری در شهرستان‌های نیشابور و فیروزه کمک می‌کند

استاندار خراسان رضوی گفت: راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی به رونق گردشگری در شهرستان های نیشابور و فیروزه کمک شایانی می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم حسینی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معین های اقتصادی و ارکان مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی شهرستان های نیشابور و فیروزه در دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: اهداف معین های اقتصادی در استان توسعه روستایی است و قطعا خیرخواهان زیادی متقاضی پیوستن به طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی هستند تا ضمن همکاری و تعامل سازنده، نقش آفرین کنند.
وی با اشاره به اینکه فرهنگ توسعه اقتصادی باید در خراسان رضوی گسترش پیدا کند، افزود: موفقیت بخش عمده‌ای از مدل توسعه اقتصادی فرهنگی به کارکرد سازنده معین های اقتصاد مقاومتی در شهرستان ها بر می‌گردد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه افق درخشانی پیش روی شهرستان های نیشابور و فیروزه قرار‌ دارد، تاکید کرد: اگر فرماندار شهرستان پای کار باشند و مرتب موضوعات را پیگیری کنند مطمئنا مشکلات این دو شهرستان به سرعت حل خواهد شد.
وی گفت: نیشابور و فیروزه از قابلیت های زیادی برخوردار هستند، به طور مثال نیشابور در حوزه میراث فرهنگی جایگاه فوق‌ العاده ای دارد و آرامگاه شخصیت ها و مشاهیر نامدار تاریخی زیادی در این منطقه است که فرصت ارزشمندی برای جذب گردشگر می باشد.
رزم حسینی با اشاره به اینکه کسب و کار روستایی باید در روستاها آموزش داده شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان سال کارنامه درخشانی از طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی ارائه دهیم، باید گفت نخبگان و جوانان تحصیکرده زیادی در شهرستان های استان وجود دارد که می توان از ظرفیت های آن‌ها استفاده کرد.
استاندار خراسان رضوی در پایان با بیان اینکه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی مورد تایید رهبر معظم انقلاب است، تاکید کرد: رئیس جمهور اخیرا از نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان حمایت کردند، لذا امیدواریم ثمرات سازنده این فعالیت ها در استان بیش‌ از این دیده شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید