.     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۷

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی مطرح کرد؛

تلاش برای ایجاد احساس امنیت روانی در مردم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: همه ارکان امنیتی استان به دنبال بسترسازی برای ایجاد احساس امنیت روانی در مردم هستند و برای تحقق این مهم، طرح هایی تدوین شده و درحال اجراست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در نشست مشترک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با استاندار اظهار کرد: اعضای شورای تامین در تلاش هستند که بسترهای امنیتی را به گونه ای فراهم کنند که همه زائران و مجاوران بارگاه منور امام رضا(ع) در امنیت کامل به سر ببرند و هیچ تهدید امنیتی متوجه استان نباشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: آسیب ها و تهدیدات امنیتی در استان احصا و در کمیسیون های تخصصی بررسی شده است تا راهکارهای مقابله با این تهدیدات مشخص و اجرایی شود.
وی با بیان اینکه برخی از جرایم خشن و نزاع ها در استان از بعد امنیتی افزایش یافته است، گفت: برای کنترل شرایط، برخورد با ارازل و اوباش در دستورکار قرار گرفته است و خوشخبتانه در دو ماهه اخیر شاهد کاهش چشمگیر نزاع های دست جمعی بوده ایم لذا مقرر شد برخورد با این افراد همچنان تداوم پیدا کند.
جعفری به اقدامات انجام شده برای برقراری امنیت در هنگام برگزاری مسابقات فوتبال اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه علی رغم همه نگرانی ها، امنیت مسابقات بسیار مهم به صورت کامل برقرار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه توسعه برنامه های آقتصادی، آموزشی و فرهنگی در نقطه صفر مرزی هم در دستورکار قرار دارد، خاطرنشان کرد: حمایت از مرزنشینان بسیار اهمیت دارد که در صورت اجرایی شدن طرح های سرمایه گذاری، در حوزه معیشت مرزنشینان تحول جدی اتفاق خواهد افتاد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید