.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۵

در پی پیگیری سرپرست استانداری خراسان رضوی /قول مدیر عامل راه آهن کشور برای افزایش سهمه استان از واگن های صادراتی

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از قول مساعد مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی برای افزایش سهم استان از واگن های مسقف امدادی صادراتی (ورودی) به کشور در محور سرخس خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی رسولیان  با اشاره به تاکید سرپرست استانداری خراسان رضوی در جلسه گذشته کارگروه توسعه صادرات استان برای حل مشکل واگن های صادراتی در استان افزود : در این جلسه مقرر شد راه آهن به عنوان متولی تامین واگن های صادراتی با هماهنگی بخش مرتبط طی یک برنامه کوتاه و نیز بلندمدت مشکل صادر کننده ها را برای صادرات مستمر و تثبیت شده حل کند.
وی عنوان کرد : همچنین قرار شد به صورت یک راهکار موقت بخشی از نیاز صادر کنندگان استان برای واگن از طریق پیگیری موضوع افزایش سهم استان از کشور دنبال شود.
وی گفت : بدین منظور طی مکاتبه با وزرای کشور ، راه و شهرسازی و معاون اول رئیس جمهوری پیشنهاداتی برای کوتاه ، میان و بلندمدت به منظور حل این مشکل ارائه شد.
 وی افزود : همچنین طی پیگیری و گفت و گوی سرپرست استانداری خراسان رضوی با مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی پیرامون این مساله ، وی قول داد تا سهمیه استان از واگن های صادراتی مسقف ورودی را افزایش دهد.
 رسولیان تصریح کرد : امروز موضوع از طریق استانداری به مدیر کل راه آهن استان ابلاغ شده و امید است به زودی محقق و اجرایی شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۷۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید