.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۴

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران

مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند و این سند ماندگاری برای تاریخ این شهرستان است.

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند و این سند ماندگاری برای تاریخ این شهرستان است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن فتحی‌نیا در هفدهمین سفر شهرستانی در اجتماع بزرگ خانواده‌های شهدا و ایثارگران خلیل‌آباد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده شهدا و ایثارگران جزو بهترین اقشار جامعه ایران اسلامی هستند و توفیق خدمت به آنان توفیق بسیار بالایی است.
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران تصریح کرد: کسانی که در سخت‌ترین شرایط این کشور با تمام مشکلات و دوری مسیر با حضور به موقع خود در جبهه‌های حق علیه باطل به مقابله با دشمنان ایران اسلامی پرداختند  باید امروز به آنان رسیدگی شود تا بتوانیم بخشی از مشکلات آنان را حل کنیم.
وی ادامه داد: مردم خلیل‌آباد پیشتاز در ایثارگری هستند و این سند ماندگاری برای تاریخ این شهرستان به شمار می رود.
فتحی‌نیا افزود: یک انسجام خوب برای ارتقا معنوی و مالی ایثارگران عزیز شکل خواهد گرفت و بخش بزرگی از این خدمات به یمن سفرهای شهرستانی برای حل مشکلات ایثارگران در حوزه‌های مختلف است.
شهرستان خلیل آباد که 241 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 285 شهید، 445 جانباز و 13 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۰۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید