.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۳

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

توزیع گوشت منجمد و گرم با هدف کنترل و تنظیم بازار استان

با حضور مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این جلسه با اشاره به افزایش قیمت گوشت قرمز و سفید در استان، گفت: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و کنترل بازار، 150 تن گوشت منجمد از امروز در مشهد و شهرستان های استان توزیع شد.
وی افزود: برای توزیع گوشت مرغ منجمد نیز پیگیری هایی صورت گرفته و در سریع ترین زمان ممکن این موضوع عملیاتی خواهد شد.
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: به زودی هزار تن گوشت منجمد وارد استان می شود که با محوریت تعاونی ها و فروشگاه های زنجیره و اولویت حاشیه شهر توزیع خواهد شد.
رسولیان همچنین از توزیع گوشت گرم از امروز در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: موضوع واردات گوشت و دام زنده از قزاقستان، استرالیا و کشورهای دارای مزیت، دنبال می شود.
وی با بیان این که برخی از ارگان ها و دستگاه ها برای واردات گوشت اعلام آمادگی کرده اند؛ تاکید کرد: از ورود بخش خصوصی به این حوزه حمایت می کنیم.
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: برای واردات برنج پاکستانی و لاستیک خودرو نیز از بخش خصوصی حمایت کرده و پیگیری های لازم برای تخصیص ارز به آن ها ، صورت می گیرد.
 رسولیان افزود: از ابتدای اجرای طرح تا کنون 13 هزار و 500 حلقه لاستیک بین کامیون داران استان توزیع شده و هم اکنون نیز هزار حلقه دیگر وارد استان شده است.
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید