.     .     .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی

راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه انسجام ملت ایران و پشتیبانی از آرمان های امام راحل (ره) است

حسینی : حضور اقشار و گروه های مختلف مردم شکوفایی انقلاب را رقم زد و تکرار این حضور موجب تداوم و بقای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب می شود.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: افرادی که دل در گرو حفظ و استقلال کشور دارند باید در جهت وحدت و انسجام بکوشند و حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشانه انسجام ملت ایران و پشتیبانی از آرمان های امام راحل (ره) است.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حضور اقشار و گروه های مختلف مردم شهری و روستایی شکوفایی انقلاب را رقم زد و تکرار این حضور موجب تداوم و بقای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب می شود.
وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی سه مولفه و عنصر اصلی داشت اظهار کرد: باورهای مردم به مکتب دینی، رهبری و حضور مردم و انسجام ملی این سه مولفه مهم بود.
وی گفت: عنصر و مولفه به وجود آورنده هر انقلاب، عامل بقا و پایداری آن نیز هست بنابراین هر سه مولفه در کنار هم ماندگاری انقلاب را رقم خواهد زد.
معاون استاندار خراسان رضوی افزود: از جمله صحنه ها و میادینی که حضور مردم و پشتیبانی آنان از انقلاب اسلامی را نشان می دهد، راهپیمایی 22 بهمن به عنوان گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه امسال انقلاب اسلامی وارد چهلمین سال خود می شود اظهار کرد: از ویژگی های انقلاب اسلامی فراگیری آن است به این معنا که حضور و مشارکت همه اقشار و گروه های مردمی در روند به بار نشستن انقلاب را شاهد بودیم.
وی گفت: حضور اقشار و گروه های مختلف مردم شهری و روستایی شکوفایی انقلاب را رقم زد و امروز تکرار این حضور موجب تداوم و بقای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب می شود.
حسینی با بیان اینکه هر سال حضور و مشارکت مردم در عرصه هایی مانند راهپیمایی 22 بهمن نسبت به سال قبل پررنگ تر و مقتدرانه می شود، افزود: نفی سلطه، استقلال و آزادی از اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی است که به خوبی در جمهوری اسلامی شاهد تجمیع این اصول هستیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید