.     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۱۷

دیدار استاندار خراسان رضوی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد

استاندار خراسان رضوی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد دیدار کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، محمد جواد آذری جهرمی که به منظور سفری به ترکمنستان صبح امروز وارد مشهد شد با علی رضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، هدف از این سفر را شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مخابرات با عنوان "ترکمن تل-۲۰۱۸" عنوان کرد .
وی گفت : نزدیکتر شدن روابط و همکاری های بین دو کشور همسایه یعنی جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان بویژه در حوزه ارتباطات و فناوری از جمله موضوعاتی است که نیازمند توجه ویژه است.
 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : با وجود آنکه جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان همسایه هستند، اما در حوزه حمل و نقلی و ارتباطات به نوعی از هم فاصله داریم .
 وی بر ضرورت توسعه وتقویت این بخش و تسهیل روابط فیزیکی و ارتباطی بین دو کشور را در توسعه مناسبات در سایر بخش ها مهم دانست و گفت : باید تلاش شود این حوزه به شکلی مناسبی تقویت شود.
 استاندار خراسان رضوی هم با بیان اینکه همکاری های مشترک بین دو کشور بویژه در حوزه شکل گیری هاب منطقه ای می تواند اقدامی موثر در تقویت این حوزه ارتباطات باشد.
 علی رضا رشیدیان گفت : از نظر سیستم ارتباطی شکل گیری این هاب به نفع هر دو کشور و تلاش ما هم از گذشته بر آن بوده که خدمات و ارتباطات حمل و نقلی و ترانزیتی بین دو کشور بدون وقفه ای تداوم یابد و با قوت هم این سیاست دنبال شده است.
  وی اظهار کرد : توسعه همکاری های مشترک اقتصادی در ارتقا ان مناسبات موثر است و امید است این سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم به تقویت این زمینه ها منجر شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید