.     .     .
۱۳۹۶/۰۶/۱۴

با حضور استاندار خراسان رضوی؛

افتتاح طرح هادی روستای چنبرغربال شهرستان قوچان

طرح هادی روستای چنبرغربال شهرستان قوچان با حضور استاندارخراسان رضوی افتتاح شد.

طرح هادی روستای چنبرغربال شهرستان قوچان با حضور استاندارخراسان رضوی افتتاح شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ علی رضا رشیدیان در این مراسم گفت:یکی از شعار های اساسی انقلاب اسلامی عدالت بوده و عدالت در تمام حوزه ها که یکی از آن حوزه ها حوزه توازن منطقه ای و رسیدگی به مناطق محروم و مناطقی که به هر دلیلی امکانات و طرح های عمرانی آنطوری که بایستی در قبل انجام میشده نشده بوده و الان باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد .
وی افزود:خوشحالیم که تلاش های دولت در حوزه های مختلف از حوزه های عمرانی گرفته مثل طرح های عمرانی کشیدن جاده ها و گسترش خدمات آب و برق و گاز به روستاها و امور روبنایی مانند ساخت مراکز مختلف مث بهداشت و مدرسه و .. در حال انجام است با سرعت خوبی در حال پیشرفت است
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: کارهای اقتصادی هم همزمان با اینها در حوزه رسیدگی و رفع مشکلات کشاورزان و دامداران و حمایت از سرمایه گذاری اقتصادی در حوزه صنایع دستی حمایت و تلاش خوبی توسط همکاران ما در حال انجام است و تسهیلات خوبی را بانکها  برای اینموضوع پرداخت میکنند به طوریکه تسهیلات برای مناطق روستایی و محروم در نظر گرفته شده به صورت قرض الحسنه و 4 دردصد است اما برای صنایع همچنان 18 درصد است .
علی رضا رشیدیان اظهارداشت: مسلما همکاری روستائیان با خادمان خود بسیار موثر است چه در حوزه کشاورزی ، دامداری و تحول مناسب و مثبت در این حوزه برای اینکه بتوانیم چرخه های ارزش افزوده و سود آوری را در روستاها افزایش دهیم که سطح درآمد روستائیان افزایش پیدا کند .
وی خاطرنشان کرد:میدواریم با توجه به اینکه امسال را رهبر به سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام گذاشتند بتوانیم در حوزه روستاها به جایی برسیم که روستای عاری از بیکار داشته باشیم.
استاندار تاکید کرد:روستاهای ما پر از کار و تلاش و روحیه و انگیزه و امید برای ساختن آینده بهتر برای روستا باشد و آنچه مورد نظر رهبر بوده با اولویت روستاها بتوانیم دنبال کنیم روستاهایی پاک از هرگونه آسیب اجتماعی طلاق اعتیاد و پر از تلاش و کار و تولید داشته باشیم.
نماینده عالی دولت در خراسان رضوی همچنین در ادامه سفر خود به شهرستان قوچان راه روستایی سهل آباد به طول 2 کیلومتر و عرض 6 متر که با اعتباری بالغ بر حدود 5 میلیارد ریال ساخته شده  را مورد بهره برداری قرار داد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید