پايگاه اطلاع رساني خراسان رضوي
کمينه  
چهارشنبه 5 شهريور 1393
ورود   |  
 
: :
تاريخ امروز چهار شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳    ساعت ۰۱:۱۸ ب.ظ  
استاندار خراسان رضوی مهمترین پروژه های پیش بینی شده برای سفر هیات دولت را تشریح کرد    دیدار معاون اجرایی رییس جمهور و استاندار خراسان رضوی با حضرت آیت الله سبحانی    توسعه قانون مدار، اولویت دولت در سفرهای استانی است    
سامانه 1818 براي پرداخت الکترونيکي قبوض در خراسان رضوي راه اندازي شد

مشهد - رييس کميته پرداخت الکترونيکي شرکت مخابرات خراسان رضوي از بهره برداري از سامانه پرداخت الکترونيکي 1818 در اين استان خبر داد.

جواد نايبيان گفت : با اين سامانه مشترکين تلفن ثابت ، سريعترين ، مطمئن ترين و کم هزينه ترين روش پرداخت قبوض خود را تجربه مي کنند.
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومي شرکت مخابرات خراسان رضوي ، وي هدف از راه اندازي اين سامانه را تحقق دولت الکترونيک و ترغيب شهروندان به استفاده از خدمات الکترونيکي عنوان کرد.
او گفت: همه ساله ميلياردها تومان از جانب مردم و مخابرات بابت چاپ و توزيع قبوض و هزينه رفت و آمد شهروندان پرداخت مي شود که با استفاده از خدمات الکترونيکي فوق شاهد صرفه جويي قابل توجهي در اين ارتباط خواهيم بود.
وي افزود: با راه اندازي سامانه 1818 مکالمه جايگزين مراجعه خواهد شد و در اين راستا گامي موثر از هيمشه در راستاي تحقق دولت الکترونيک برداشته مي شود.
رييس روابط عمومي شرکت مخابرات خراسان رضوي در زمينه نحوه استفاده از اين سامانه گفت: نحوه استفاده از اين سامانه بسيار ساده است به طوري که هر يک از مشترکان در هر زمان از شبانه روز ضمن تماس با سامانه پرداخت الکترونيکي و ورود شماره 16 رقمي کارتهاي شبکه شتاب مي توانند نسبت به پرداخت قبوض تلفن ثابت خود اقدام کنند.
جواد ثاقب افزود: در صورت تماس مشترک از طريق تلفاکس مشترک قادر خواهد بود در همان لحظه ريز مکالمات خود را به صورت نمابر دريافت کند و براي رعايت نکات ايمني و جلوگيري از هر گونه سوء استفاده احتمالي توسط افراد ناشناس کلمه عبور خود را از دفاتر خدمات ارتباطي سطح شهر دريافت کند.

منبع خبر: خبرگزاري ايرنا
9405
۱۳۸۸/۰۳/۱۳
۱۰:۰۲
     گالری تصاویر               عکس روز
 
هفته دولت گرامی باد.
 
کل اخبار
سرويسهاي خبري
Skip Navigation Links.

اخبار مکاني
Skip Navigation Links.

امکانات
جستجو
آرشيو

خبر خوان
 صفحه اصلي  
کلیه حقوق پایگاه اطلاع رسانی محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد