پايگاه اطلاع رساني خراسان رضوي
کمينه  
پنجشنبه 9 بهمن 1393
ورود   |  
 
: :
تاريخ امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳    ساعت ۱۱:۴۷ ب.ظ  

سامانه 1818 براي پرداخت الکترونيکي قبوض در خراسان رضوي راه اندازي شد

مشهد - رييس کميته پرداخت الکترونيکي شرکت مخابرات خراسان رضوي از بهره برداري از سامانه پرداخت الکترونيکي 1818 در اين استان خبر داد.

جواد نايبيان گفت : با اين سامانه مشترکين تلفن ثابت ، سريعترين ، مطمئن ترين و کم هزينه ترين روش پرداخت قبوض خود را تجربه مي کنند.
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومي شرکت مخابرات خراسان رضوي ، وي هدف از راه اندازي اين سامانه را تحقق دولت الکترونيک و ترغيب شهروندان به استفاده از خدمات الکترونيکي عنوان کرد.
او گفت: همه ساله ميلياردها تومان از جانب مردم و مخابرات بابت چاپ و توزيع قبوض و هزينه رفت و آمد شهروندان پرداخت مي شود که با استفاده از خدمات الکترونيکي فوق شاهد صرفه جويي قابل توجهي در اين ارتباط خواهيم بود.
وي افزود: با راه اندازي سامانه 1818 مکالمه جايگزين مراجعه خواهد شد و در اين راستا گامي موثر از هيمشه در راستاي تحقق دولت الکترونيک برداشته مي شود.
رييس روابط عمومي شرکت مخابرات خراسان رضوي در زمينه نحوه استفاده از اين سامانه گفت: نحوه استفاده از اين سامانه بسيار ساده است به طوري که هر يک از مشترکان در هر زمان از شبانه روز ضمن تماس با سامانه پرداخت الکترونيکي و ورود شماره 16 رقمي کارتهاي شبکه شتاب مي توانند نسبت به پرداخت قبوض تلفن ثابت خود اقدام کنند.
جواد ثاقب افزود: در صورت تماس مشترک از طريق تلفاکس مشترک قادر خواهد بود در همان لحظه ريز مکالمات خود را به صورت نمابر دريافت کند و براي رعايت نکات ايمني و جلوگيري از هر گونه سوء استفاده احتمالي توسط افراد ناشناس کلمه عبور خود را از دفاتر خدمات ارتباطي سطح شهر دريافت کند.

منبع خبر: خبرگزاري ايرنا
9405
۱۳۸۸/۰۳/۱۳
۱۰:۰۲
     گالری تصاویر               عکس روز
 
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
 
کل اخبار
سرويسهاي خبري
Skip Navigation Links.

اخبار مکاني
Skip Navigation Links.

امکانات
جستجو
آرشيو

خبر خوان
 صفحه اصلي  
کلیه حقوق پایگاه اطلاع رسانی محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد